Damian Sonek

Damian Sonek

Freelancer grafik od 2006 roku, a od 2013 roku poszerzyłem swoją działalność zajmując się również zawodowo webdevem, tym samym mocno koncentrując się na rozwoju we wszystkich aspektach związanych z realizacją stron internetowych - seo, ux, ui, dostępność, bezpieczeństwo oraz kwestie serwerowe.

Obecnie moim głównym fachem jest WordPress Development, Frontend Development, UX Design oraz UI Design i Accessibility.

Ukończone szkolenia

  • 2014 Webmaster i programista aplikacji webowych
  • 2019 Google UX Design
  • 2020 SEO Expert papaSEO
  • 2021 Audytowanie oraz realizacja stron internetowych zgodnych z WCAG 2.1

Dlaczego jestem dobrym partnerem do współpracy?

Potrafię słuchać i pytać

Dla klienta chce być konkurencyjny jakościowo aby dostarczyć dobry produkt na każdej płażczyźnie, a nie cenowo aby dostarczyć średni produkt, który nie będzie spełniał cełów, aby szybko zarobić i mieć z główy. Dlatego potrafię słuchać, zadawać pytania, dzielić się wiedzą i gdy trzeba - postawić na swoim.

Znam problemy klientów

Problemy klientów są dla nich często czymś nowym, a dla mnie są one znane i wiem jakie ścieżki obrać. Dzięki temu jestem w stanie zrozumiały i konkretny wytłumaczyć lub uargumentować pewne kwestie.

Wiem jak ważne są cele biznesowe

Sam jestem przedsiębiorcą, dlatego wiem jak ważne jest osiąganie założonych celów biznesowych, pozyskiwanie klientów i sprzedaż swoich usług lub produktów. Dzięki praktycznej wiedzy wiem jak mądrze planować procesy ich realizacji.

Nie powielam schematów

Wiem jaka nauka i myślenie stoi za dobrą stroną internetową. Budując strony nie powielam rozwiązań i gotowcych wzorców. Każda strona aby działała i spełniała cele, musi być przemyślana od samego początku - tak jak biznesplan.

Wsparcie po wdrożeniowe

Dla mnie klienci to nie tylko cyferki, o których zapomina się po wystawienia faktury. Każdy klient może liczyć na mnie otrzymując wsparcie po wdrożeniowe, szkolenia z obsługi oraz mentoring.

Stale się rozwijam

Wychodzę z założenia, że najlepsza inwestycja to inwestowanie w samego siebie. Dlatego stale rozwijam moje umiejętności i poszerzam więdzę poprzez szkolenia, naukę nowych narzędzi oraz technologii.

wisedigital projektowanie www

Zainteresowała Cię oferta?

Napisz maila lub zadzwoń